نت پیامک سامانه رایگان مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه

نماد اعتماد الکترونيکي

نمایندگی و ریسلری پیامک

ریسلری سامانه پیام کوتاه نت پیامکراه اندازی یک کسب و کار اینترنتی دفت و حوصله فراوانی نیاز دارد. نت پیامک پس از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه توانسته خدمات بی نظیری را برای متقاضیان ریسلری فراهم نماید. در زیر ویژگیهای سرویس نمایندگی و ریسلری پیام کوتاه نت پیامک لیست شده است. برخی از این ویژگیها برای هر ارائه دهنده خدماتی ضروری بوده و بدون آنها امکان ارائه سرویس ممکن نمی باشد. برخی نیز مشخصه های بارز سامانه پیشرفته ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه نت پیامک می باشد.

دامنه مستقل

ریسلر امکان تعریف دامنه مستقل بروی سامانه پیام کوتاه را دارد. کاربران تنها از طریق دامنه ریسلر امکان ورود به سامانه را دارند.

لوگو اختصاصی

لوگو سامانه توسط ریسلر قابل تغییر بوده و هیچ نامی از نت پیامک در سایت مشاهده نمی گردد. در واقع با دامنه و لوگو اختصاصی، ریسلر یک سامانه کاملا اختصاصی به کاربران خود عرضه می نماید.

امکان تغییر قیمت ها

تمامی قیمت ها اعم از تعرفه پیامک، شماره مجازی و امکانات سامانه توسط ریسلر قابل تعریف و برنامه ریزی بوده و نت پیامک هیچ دخالتی در آن ندارد.

تخفیف در خرید پیامک و شماره مجازی

برای اینکه ریسلر بتواند سود بالایی از فروش داشته باشد، بایستی با قیمت ارزان تری خریداری نماید. نت پیامک برای ریسلر ها تخفیف های فوق العاده ای در خرید پیامک و شماره مجازی در نظر گرفته است.

تعریف نامحدود کاربر و ریسلر

ریسلرهای نت پیامک بصورت نامحدود کاربر و ریسلر تعریف می نمایند و بابت آن هیچ هزینه ای به نت پیامک پرداخت نمی کنند. اینکه چه امکاناتی به هر کاربر مجوز داده شود به عهده ریسلر می باشد. تعریف ریسلر بصورت خوشه ای بوده و ریسلرهای زیرمجموعه نیز می توانند بی نهایت ریسلر تعریف نمایند (با مجوز ریسلر اصلی).

پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین برای کاربران ریسلر وجود دارد. با دریافت اطلاعات مربوط به درگاه پرداخت الکترونیکی از یکی از بانکها، کاربران ریسلر می توانند پرداخت آنلاین انجام داده و هزینه مستقیما به حساب ریسلر واریز می گردد.

عدم نیاز به هاست یا سرور

دریافت نمایندگی و ریسلری پیامک نت پیامک هیچگونه تجهیزات سخت یا نرم افزاری اعم از هاست یا سرور نیاز ندارد.

هاست رایگان برای وبسایت تبلیغاتی

نت پیامک به ریسلرها یکصد مگابایت هاست برای راه اندازی وبسایت اطلاع رسانی تقدیم می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات هاست رایگان این صفحه را مشاهده فرمائید.

برای مشاهده دموی ریسلری به آدرس netpayamak.net رفته و با نام کاربری rsldemo و کلمه عبور demo وارد شوید.

 

راهنمای ریسلری     تعرفه های ریسلری

---

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز »
Jul 22 2018.
-
JoomShaper
این صفحه را در گوگل محبوب کنید :