نت پیامک سامانه رایگان مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه

نماد اعتماد الکترونيکي

سامانه پیامک چیست؟

سامانه پیام کوتاه نت پیامک چیستسامانه پیامک یا همان پیام کوتاه سیستمی تحت وب است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه را در اختیار قرار می دهد. کاربری که از این سامانه استفاده می کند امکان ارسال پیام کوتاه بصورت تکی یا گروهی را دارد. پیامک های دریافتی را مشاهده و مدیریت می کند. این سامانه قابلیت های فراوانی از جمله مسابقه و نظرسنجی، یادآور، ارسال دوره ای و ... را دارد.

سوال: پیامک ها از طریق چه شماره ای ارسال می شوند؟

پاسخ: این سامانه از شماره های مجازی استفاده می نماید. شماره هایی که با 3000 شروع می شوند و میتنوانند از 6 تا 14 رقمی باشند. مثلا کاربر با شماره 30001234 پیامک ارسال می کند و تمام پیامک هایی که به 30001234 ارسال می شوند را نیز در سامانه مشاهده می نماید. بصورت پیش فرض تمام شماره های 10، 12 و 14 رقمی سامانه پیشرفته ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه نت پیامک با 30000533 شروع می شوند.

سوال: برای ارسال و دریافت به سخت افزار خاصی نیاز هست؟

پاسخ: خیر. این سامانه مستقل بوده و به هیچ سخت افزاری نیاز ندارد. تنها کاری که کاربر انجام می دهد وارد شدن با نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه و اقدام به ارسال پیامک می باشد. برای ارسال و یا دریافت پیامک نیاز به روشن بودن کامپیوتر کاربر نیست. به عنوان مثال برای ارسال صد هزار پیامک کاربر پس از فشار دکمه ارسال از سامانه خارج شده و کامپیوتر خود را خاموش می نماید. سامانه خود پیامک ها را در کمترین زمان و خیلی سریع ارسال می نماید.

سوال: هزینه دریافت این سامانه چقدر است؟

پاسخ: سامانه پیامک از سه بخش تشکیل شده است: 1- نرم افزار تحت وب 2- شماره مجازی 3- شارژ پیامک. هزینه نرم افزار تحت وب بستگی به امکانات انتخابی کاربر دارد. هزینه شماره مجازی وابسته به تعداد ارقام شماره و رند و غیررند بودن آن دارد. هزینه شارژ پیامک هم بستگی به میزان شارژ. تمامی هزینه ها در سایت ذکر شده است.

سوال: سامانه رایگان نت پیامک چیست؟

پاسخ: با توجه به سوال قبل، در سامانه رایگان نت پیامک امکانات پایه و اصلی جهت ارسال پیامک قرار داده شده اند. شماره مجازی در سامانه رایگان فقط امکان ارسال پیامک را دارا می باشد و جهت دریافت پیامک بایستی شماره مجازی اختصاصی خریداری گردد. کاربری که سامانه رایگان نت پیامک را دریافت می کند می بایست جهت ارسال پیام کوتاه به میزان دلخواه پیامک خریداری نماید.

چنانچه سوال یا ابهامی دارید می توانید با ایمیل info[at]netpayamak.ir مکاتبه فرمائید.

 

ویژگیهای سامانه نت پیامک

ویژگیهای ریسلری نت پیامک

 مشاهده نسخه دمو

---

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز »
Jul 22 2018.
-
JoomShaper
این صفحه را در گوگل محبوب کنید :