نت پیامک سامانه رایگان مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه

نماد اعتماد الکترونيکي

خدماتی کردن خط

خطوط خدماتي شامل خطوطي هستند که از این خطوط می توانید به مشترکين خود که با ایشان همکاری می نمایید پیامک ارسال نموده و در نظر داشته باشید از این خطوط نمی توانید در قسمت بانک منطقه ای و کد پستي و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید. در صورتي که حتي به يک شماره غير از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهيد تبليغاتي محسوب شده و شامل جريمه مي گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود.
لازم به ذکر است خطوط خدماتی تنها مربوط به اپراتور همراه اول می باشد.

مدت زمان خدماتی شدن خطوط حداقل 20 روز کاری می باشد لذا بعد از گذشت 20 روز کاری در صورت خدماتی نشدن خط، پیگیری فرمایید.

روش خدماتي شدن خطوط به صورت زير مي باشد:

حقیقی : فرم مربوطه (دانلود)، تعهدنامه به همراه گواهی امضا
حقوقی: نامه در سربرگ با مهر و امضا خطاب به مگفا (مرکز گسترش فنآوری اطلاعات) به همراه تعهدنامه،کپی روزنامه رسمی، و گواهی امضا
ارگان دولتی: نامه در سربرگ با مهر و امضا خطاب به مگفا به همراه تعهدنامه بدون گواهی امضا

پس از تکمیل مدارک از طریق تیکت پیگیری فرمایید.

تعهدنامه حقیقی و حقوقی
شرکت/ کاربر ............. تعهدمي نمايد از خط ......... تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتي )استفاده نموده و هيچگونه ارسال تبليغاتي از اين خط انجام نگيرد و مسئولیت کلیه پیامها با ..... بوده و در غير اينصورت جريمه مورد نظر توسط ............. پرداخت مي گردد.

تعهدنامه ارگان های دولتی
با توجه به اينکه ارسالهاي انجام شده توسط شرکت...................................تبليغاتي نمي باشد درخواست خدماتي شدن خط ......... دارد و تعهد مي نمايد تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتي )استفاده نموده و هيچگونه ارسال تبليغاتي از اين خط انجام نگيرد و مسئولیت کلیه پیامها برعهده ........بوده و در غير اينصورت جريمه مورد نظر توسط ............. پرداخت مي گردد.

نحوه ارسال مدارک
ابتدا مدارک را از طریق پشتیبانی (تیکت) ارسال نموده و پس از تایید واحد اداری ،اصل مدارک را از طریق پست به آدرس (تهران، ميرداماد، ميدان مادر، خیابان شاه نظري، خیابان سپاهان، پلاک 26، ساختمان ترمه، واحد 1) ارسال نمایید .پس از دریافت اصل مدارک خط در پروسه خدماتی قرار می گیرد.

JoomShaper
این صفحه را در گوگل محبوب کنید :