نت پیامک سامانه رایگان مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه

همیشه آنلاین

منتظر تماستان هستیم
چت، ایمیل، تلفن

نماد اعتماد الکترونيکي

امکانات و قابلیت ها

امکانات و قابلیت های سامانه ارسال پیام کوتاه نت پیامکارسال سريع:

متن مورد نظر را تایپ کنید، شماره یا شماره های مورد نظر را وارد کنید یا اگر قبلا در دفترچه تلفن وارد کرده اید آنها را براحتی با علامتگذاری در کنار گروه مورد نظر در دفترچه تلفن انتخاب کنید و دکمه ارسال را فشار دهید. به همین سرعت پیام شما ارسال شد!

ارسال زماندار:

اگر می خواهید پیام شما در آینده ارسال شود با ارسال زماندار، تاریخ و ساعت ارسال را مشخص نمائید.

ارسال سفارشی:

در ارسال سفارشی می توان فیلدهای دفترچه تلفن از جمله: نام، نام خانوادگی، سن، جنسیت و ... را در متن پیام وارد کرد. با این توصیف می توان برای هر مخاطب پیام با نام و مشخصات وی ارسال کرد. به عنوان مثال اگر دو مخاطب با نام های علی حسینی و رضا حسنی داشته باشید با وارد کردن نام و نام خانوادگی مخاطبین در یک پیام مثل "سلام <نام> <نام خانوادگی>"، مخاطب اول "سلام علی حسینی" و مخاطب دوم "سلام رضا حسنی" را دریافت خواهد کرد.

ارسال هوشمند:

این مورد شبیه ارسال سفارشی که در مورد قبل توضیح داده شد می باشد. با این تفاوت که اطلاعات مخاطبین می تواند در یک فایل اکسل بوده و آپلود شود. ارسال هوشمند کاربردهای فوق العادی دارد. اگر از یک نرم افزار حسابداری استفاده می کنید می توانید به راحتی میزان بدهی افراد را به آنها یادآوری کنید! بدین صورت که قطعا نرم افزار به شما یک خروجی خواهد داد. شما خروجی را طبق فایل نمونه تنظیم نموده و مانند ارسال سفارشی نام افراد و میزان بدهی آنها را در متن جایگذاری کرده و بعد از ارسال مخاطب اول "جناب آقای حسنی بدهی شما 1000 تومان می باشد" و مخاطب دوم "جناب آقای حسینی بدهی شما 2000 تومان می باشد" را دریافت می کنند.

ارسال هدفمند:

ارسال به شماره های مناطق مختلف کشور به تفکیک همراه اول و ایرانسل، دائمی و اعتباری، ارسال انبوه اینترنتی اس ام اس

ارسال از نقشه:

امکان انتخاب منظقه مورد نظر از روی نقشه (فعلا شهر تهران)، و نمایش شماره های فعال ثبت شده در آن محدوده

ارسال رنجی:

ارسال انبوه اینترنتی اس ام اس: ارسال به رنجی از شماره ها مثلا از 09123330000 تا 09124440000

دريافت:

در این سامانه کاربر می تواند یک یا چندین شماره اختصاصی داشته باشد و تمام پیامک هایی که به آن شماره ها ارسال می شوند را در سامانه شخصی خود دریافت و مشاهده نماید.

پوشه بندي:

در این سامانه امکان پوشه بندی پیام ها وجود دارد. پوشه بندی در زمان زیاد شدن تعداد پیامک ها از شلوغی و بهم ریختگی جلوگیری نموده و باعث می شود براحتی پیامک مورد نظر پیدا شود.

دفترچه تلفن:

شامل لیست مخاطبین و گروه بندی آنها می باشد. هنگام ارسال پیامک به تعداد زیاد افراد نیاز به انتخاب تک تک آنها نیست، بلکه با گروه بندی مخاطبین تنها گروه مورد نظر انتخاب شده و سپس پیامک به کل اعضای گروه ارسال می گردد.

پیامک از موبایل:

با موبایل دستور ارسال پیامک به یک یا چند گروه را بدهید. در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید با مویایل خود می توانید متن مورد نظر را نوشته و به سامانه ارسال کنید، سامانه متن را به گروه هایی در پیامتان مشخص شده ارسال می نماید.

انتقال به موبايل:

با این امکان تمام پیام های دریافتی به یک یا چند شماره موبایل (که در سامانه مشخص می کنید) ارسال (forward) می شوند.

انتقال به ايميل:

این قابلیت، تمام پیامک های دریافت شده را به یک یا چندین ایمیل ارسال می نماید.

انتقال به سایت:

با مشخص کردن یک آدرس اینترنتی، پیامک های دریافتی به آدرس مورد نظر هدایت می شوند.

انتقال دلیوری:

دلیوری پیامک های ارسال شده شما به آدرسی که مشخص می نمایید ارسال می شوند. این قابلیت و مورد قبلی کاربرد های مفیدی برای صاحبان سایت ها دارد.

خبرنامه پیامکی:

خبرنامه پیامکی راه اندازی کنید! امکان عضویت از طریق ارسال پیامک، لغو عضویت، ارسال پیامک بعد از عضویت و بعد از لغو عضویت و همچنین انتخاب زمان فعال بودن، از امکانات خبرنامه پیامکی می باشند.

نظرسنجي:

یک نظرسنجی به سبک برنامه نود! تعریف کنید. انتخاب زمان شروع و پایان و تعریف بی نهایت گزینه، مشاهده نتایج بصورت نمودار میله ای و نمودار دایره ای، قرعه کشی از میان شرکت کنندگان

مسابقه:

امکان تعریف یک مسابقه با بی نهایت گزینه، و مانند نظرسنجی امکان مشاهده نمودار میله ای و دایره ای، و همچنین قرعی کشی از بین کسانی که پاسخ صحیح ارسال کرده اند و امکانات کامل کننده دیگر ... یک ابزار بی عیب و نقص را در اختیار شما قرار می دهد.

پاسخگوی هوشمند:

با این ابزار، امکان تعریف پاسخ برای هر کلید واژه فراهم می باشد. وجه تمایز این ابزار خاص نت پیامک، امکان ورود کلیدواژه ها و پاسخ های متناظر آنها از فایل اکسل می باشد. مثال کاربرد پاسخگوی هوشمند ارسال قیمت کالا ها در پاسخ به ارسال کد کالا و ... می باشد. همچنین با فعالسازی ویژگی یکبار مصرف در این ابزار، در ارسال سریال نرم افزار ها و ... نیز کاربرد مفیدی پیدا می کند.

کارمندان:

در سازمان ها برای دادن مجوز ارسال به بخش های مختلف از این ابزار استفاده می شود. همچنین امکان ایجاد محدودیت در تعداد پیامک ارسالی و ارسال از یک شماره خاص و ... از دیگر قابلیت های این ابزار می باشد.

گزارش آماری :

سامانه نت پیامک گزارش های آماری مختصر و مفصلی از قسمتهای مختلف نرم افزار از جمله پیامک های ارسال و دریافتی به کاربر ارائه می نماید. این گزارش ها همچنین می تواند چاپ شده یا بصورت فایل اکسل در کامپیوتر ذخیره شوند.

 گجت ویندوزی:

با این ابزار ویژه امکان ارسال تکی، ارسال به گروه های دفترچه تلفن و اطلاع از پیامک های دریافتی فراهم شده است. با نصب گجت، از طریق دسکتاپ و هنگام کار با رایانه، بدون نیاز به ورود به سامانه از امکان ارسال و دریافت پیامک با یک کلیک بهره مند می شوید.

اتصال سایر نرم افزارها به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه):

نت پیامک برای برنامه نویسان و متخصصان و صاحبان سایتها امکان اتصال به سامانه از طریق api ویندوز یا وبسرویس را فراهم ساخته است. هر تابع و امکانی که برای استفاده در نرم افزار نیاز دارید در این ابزار گنجانده شده است.

 

سامانه پیشرفته ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه نت پیامک دارای امکانات متنوع دیگری است که در راهنمای سامانه بطور کامل توضیح داده شده است.

 

پلن های عمومی

پلن های کاربردی

دانلود راهنمای سامانه (pdf)

---

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز »
Jul 22 2018.
-
JoomShaper
این صفحه را در گوگل محبوب کنید :